sty 12, 2014

Posted in Imprezowe gry dla dwóch osób

Piłkarzyki – gra dla imprezujących sportowców

Do gry w piłkarzyki niestety musimy zakupić stół, na którym zamocowane są specjalne pręty zwierające naszych piłkarzy, którymi sterujemy za pomocą odpowiednich rączek. Oczywiście w takie imprezowe gry mogą grać nie tylko dwie osoby, ale najlepiej, aby grały cztery, czyli dwa na dwa. Jeśli gra nabierze rumieńców to na naszej imprezie może każdy skorzystać z tej oto atrakcji, wystarczy tylko, że zdecydujemy się na opcję, w której zagra każdy z każdym, a później wybierzemy zwycięską drużynę imprezy. Taka gra będzie doskonała dla wszystkich, którzy lubią się poruszać nie tylko na parkiecie, ale także przy stole do tej gry. Piłkarzyki wbrew pozorom nie zajmują zbytnio dużej przestrzeni więc nie musimy specjalnie rozstawiać wszystkich sprzętów po kątach, gdyż wystarczy, że stół z grą umiejscowimy na środku większego pokoju i już możemy przystąpić do ataku na bramkę przeciwnej drużyny. Do tej gry na imprezę dołączone są specjalne piłeczki, które musimy umiejscowić w bramce przeciwnej drużyny. Sami możemy grać albo obroną, albo atakiem, oczywiście wszystko jest kwestią umowną. Pamiętajmy również, że do strzelenia gola nie trzeba mieć specjalnych umiejętności strzeleckich czasem zwykły fart lub też troszkę szczęścia mogą być naszymi sprzymierzeńcami.

Oczywiste w grę warto zagrać też z osobami, które wcześniej miały do czynienia z tego rodzaju sprzętem, gdyż możemy od nich podpatrzyć nieco techniki oraz jakości strzałów, które wyglądają bardzo efektownie zwłaszcza w wykonaniu takich wprawniejszych graczy.

Read More
sty 3, 2014

Posted in Imprezowe gry na osiemnastkę

Imprezowy golf na 18 urodziny

Jeśli na nasze 18 urodziny zaprosiliśmy totalnie wyluzowane towarzystwo oraz osoby, które lubią imprezowe gry i naprawdę dobrą zabawę to fantastycznie, gdyż w takim wypadku imprezowiczom spodoba się gra, jaką jest Imprezowy golf. Celem gry jest oczywiście trafienie piłeczki golfowej do specjalnego dołka, który znajduje się na specjalnie przygotowanym w tym celu polu. Jeśli, trafimy do dołka to musimy koniecznie wykonać polecenie, które zarządzą nasi imprezowicze. Rzecz jasna najlepiej, aby to było wypicie wcześniej przygotowanego trunku, który możemy sporządzić wcześniej, zanim zaczniemy zabawę. W ten sposób nawet najbardziej drętwe towarzystwo szybko się wkręci w zasady i każdy wręcz zapragnie trafić do dołka, który tylko czeka na to, aby znalazła się w nim piłeczka. Osiemnastka to wyjątkowa impreza dlatego nie może na niej zbraknąć tej właśnie gry na imprezę, która pozbawi nas nie tylko zahamowań, ale będzie świetnym pomysłem na rozruszanie wszystkich i także my sami z pewnością doskonale będziemy się bawić i wymyślać coraz to ciekawsze zadania dla uczestników.

Imprezowy golf nadaje się na większe i mniejsze okazje, więc jeśli zaprosimy tylko parę osób, to nie mamy się czym przejmować, gdyż po prostu każdy będzie mógł wypróbować swojej celności w uderzeniach specjalnie dołączonym do tego celu kijkiem o znacznie mniejszych rozmiarach niż ten, który możemy zobaczyć na prawdziwym polu golfowym. Gra przede wszystkim dla opanowanych luzaków, którzy nie boją się nowych i ciekawych wyzwań.

Read More