lut 12, 2015

Posted in Imprezowe gry wieloosobowe

Zakręcona butelka.

Zakręcona butelka.

Zabawa w butelkę znana jest już w szkole. Jednak wielu czeka z takimi zabawami do odpowiedniego wieku. To propozycja dla bardziej odważnych znajomych, którzy nie boją się pocałunków. Jak to wszystko wygląda? Zbieramy wszystkich znajomych w kołku, najlepiej na podłodze, a w środku zostawiamy miejsce na butelkę, która jest tutaj kluczem. Osoba kręcąca butelką ma pocałować tą, na której zakręcona butelka się zatrzyma. Może być to pocałunek w usta, nos, policzek.

Gry imprezowe XXI wieku wcale nie muszą być wulgarne. Chodzi przecież o dobrą zabawę, a nie dziwne sytuacje. Butelka to świetna propozycja na spotkanie ze znajomymi, urodziny, imieniny, czy też kawalerski lub panieński.  Gra butelka to prosty przepis na wspaniałą zabawę. Śmiesznie, ciekawie i bardzo kreatywnie. Pocałunki możemy również zastąpić zadaniami np. zaśpiewanie piosenki przez wybraną osobę. Zagrajmy i zobaczmy na kogo trafi nasza butelka. Znajomi na pewno będą zachwyceni!

Read More
gru 14, 2013

Posted in Imprezowe gry wieloosobowe

Popularna gra w butelkę na przełamanie lodów

Gdy na naszą imprezę, którą właśnie organizujemy, zaprosiliśmy osoby otwarte, pełne entuzjazmu i pozytywnej energii to chyba nikt się nie obrazi, jeśli zaproponujemy naszym gościom grę w butelkę.

Oczywiście do tej gry na imprezę nie potrzeba żadnych skomplikowanych bierek lub też kart, ale wystarczy zwykła szklana butelka może być taka po litrowym soku lub też po szampanie. Zasady gry są również bardzo proste i jasne, otóż wszyscy uczestnicy imprezy siadają wkoło na podłodze lub też na poduszkach ułożonych w okrąg. Na środku utworzonego koła umieszczamy butelkę i kręcimy nią wokół jej własnej osi, jeśli czubek butelki zatrzyma się w określonej pozycji, która swoją szyjką będzie wskazywać na daną osobę wtedy, jeśli kręcił butelką mężczyzna całuje kobietę, na którą wskazuje butelka i odwrotnie. Wiadomo, że jest to gra raczej przeznaczona dla osób dorosłych. Przed rozpoczęciem gry również należy ustalić pewne zasady dotyczące kontaktu z drugą osobą, tzn. w niektórych kręgach towarzyskich całuje się w policzek, a w jeszcze innych prosto w usta, to wszystka zależy już od osób, które biorą udział w zabawie.

Jeśli lubimy szalone imprezowe gry i rzecz jasna dobrą zabawę to gra w butelkę będzie w tym wypadku idealnym wyborem. Pamiętajmy jednak przy doborze uczestników imprezy, żeby raczej było mieszane towarzystwo pod względem płci, wtedy zabawa jest ciekawsza i goście o wiele lepiej się bawią. Z pewnością troszkę swobody i zdrowego rozsądku również tutaj nie zaszkodzi więc osoby, które zagrają w tą grę nie powinny traktować jej tak do końca serio, bo to przecież tylko i wyłącznie zabawa.

Read More