paź 26, 2013

Posted in Imprezowe gry na osiemnastkę, Imprezowe gry wieloosobowe

Gry drużynowe

buzzKażdy kto chociaż raz grał w grę Buzz, wie że jest to doskonała rozrywka na imprezach. Gra kosztuje ponad dwieście złotych, ale efekt zabawy jaką zapewnia jest doskonała rekompensatą wydanych pieniędzy. Do gry dołączone są specjalne śmieszne kontrolery. Wiele osób uważa, że to gra dla dzieci, ale doskonale sprawdzi się jako zabawiacz dla dorosłych uczestników imprezy. Buzz jest grą drużynową. Wszyscy gracze dzielą się na równe drużyny. Najlepiej jeśli tych drużyn jest cztery.

W grze jest aż pięć tysięcy pytań z różnych dziedzin życia. Po odpowiedzi naciska się specjalny guzik. Bez wątpienia jest to jedna z ciekawszych gier imprezowych. Wymaga jednak od graczy pewnej wiedzy. Nadmiar bąbelków może sprawić, że ciężko będzie odpowiadać na te pytania. Za pomocą gry można utworzyć sobie teleturniej jeden z dziesięciu. Jedna osoba może być prowadzącym i zadawać pytania uczestnikom. Wygrany może dostać jakąś ciekawą nagrodę. Gra może zapewnić zabawę na wiele godzin i na pewno nie jest gierką dla dzieciaków. Organizując samemu imprezę warto mieć pod ręką chociaż jedną grę imprezową. Nigdy nie wiadomo czy uda nam się zorganizować dobrą imprezę, a tak zawsze możemy w coś pograć i tym samym zorganizować czas naszym gościom.

Read More
paź 11, 2013

Posted in Imprezowe gry dla dwóch osób

Gra imprezowa Zgadnij kim jesteś

zgadnijNikt podczas imprezy nie powinien się nudzić. Jeżeli będzie nudno wyjdzie z imprezy przed czasem, lub będzie się męczyć przez cały czas jej trwania. Warto zadbać o jakąś rozrywkę dla swoich gości, która wcale nie musi być kosztowna. Idealna na imprezę jest gra Zgadnij, kim jesteś. Gra jest zupełnie darmowa i można w nią grać nawet w dwadzieścia osób. Gra jest idealna zarówno na imprezę bezalkoholową, jak i taką kiedy popijane są mocniejsze trunki. Jest to zabawa, która wymaga od uczestników szczególnej bystrości. I umiejętności połączenia znanych szczegółów w jedną całość.

Read More