paź 5, 2013

Posted in Wprowadzenie

Alkoholowa gra logiczna

Alkoholowa gra logiczna

Jak wiadomo są w naszym życiu takie chwile, które chcemy przeżyć tylko i wyłącznie wraz z naszymi znajomymi. Na pewno do takich momentów należą 18 urodziny. Wówczas wiele młodych osób pragnie zorganizować ciekawą zabawę i zaprosić na nią mnóstwo znajomych tak by wraz z nimi świętować wkroczenie w ten magiczny wiek. Jak wiadomo na przestrzeni lat sposób spędzania 18 bardzo się zmienił. Jeszcze kilka lat temu były to jedynie spotkania w gronie najbliższych osób w domach i zajadanie się pysznym tortem.

Obecnie jak wiadomo modne i popularne jest urządzanie bardzo wystawnych imprez. Wówczas goście bawią się do swej ulubionej muzyki, rozmawiają. Obecnie także coraz modniejsze są wszelkie alkoholowe gry na osiemnastkę. Oczywiście dla wielu osób może wydawać się to zbyt nudny sposób na spędzanie tak ważnych urodzin. Jednakże wcale tak nie musi być. Najważniejsze jest to by wybrać tylko i wyłącznie ciekawe gry alkoholowe, które na pewno zainteresują zaproszonych gości. Na pewno dla wielu z nas znane alkoholowe szachy. Alkoholowa gra ta wzorowana jest na tradycyjnych szachach jednakże zamiast pionków po tej planszy poruszamy się kieliszkami z alkoholem. Jak się okazuje chińczyk alkoholowy jest popularny także w trakcie innych imprez. Jest to gra, które świetnie pasuje czy to do urodzin czy też do bez okazyjnych spotkań towarzyskich.

Oczywiście jest to także doskonała gra alkoholowa na osiemnastkę. Na pewno tego typu imprezowe gry spowodują, że czas spędzony z znajomymi będzie dużo ciekawszy. A jak się nie raz okazje nie każdy gość miał już możliwość grania w tą grę. Ważne jest to by wiedzieć, że alkoholowe szachy bez problemu można kupić na wszelkich aukcjach internetowych. Nie jest to droga gra, dlatego też może być to idealny prezent na urodziny. Wówczas będziemy mieli pewność, że taki alkoholowe warcaby będą wykorzystywane jeszcze tego samego wieczora. A im więcej osób będzie uczestniczyło w zabawie tym będzie ona dużo przyjemniejsza i weselsza.

Alkohol może także rozwijać szare komórki, nie tylko je zabijać.
Sprawdź naszą propozycję: