maj 30, 2015

Posted in Imprezowe gry wieloosobowe

Lasso i podkowa na imprezie.

Lasso i podkowa na imprezie.

Gra lasso i podkowa przyszła do nas z zachodu i coraz częściej znajduje swoje miejsce na różnego rodzaju imprezach kulturalnych, ale również domówkach. Jak mówi sama nazwa gry, potrzebna nam będzie podkowa oraz lasso. Warto też zorganizować sobie tradycyjne, drewniane lub metalowe wiaderko, co nada zabawie westernowego klimatu. Goście ustawiają się w kolejce do lassa oraz podków i zaczynamy naszą kowbojską zabawę.

Takie gry imprezowe to nie tylko dobra zabawa, ale również ćwiczenie koordynacji ruchów i celności. Obsługiwanie lasso nie jest wcale takie łatwe jak się wszystkim wydaje. Gry na imprezę mogą nawiązywać do zachodnich imprez, co właśnie tutaj doskonale pokazujemy. Oczywiście każde złapanie przedmiotu na lasso i trafienie podkową do wiadra to jeden punkt na koncie gościa.

Kto zbierze najwięcej- wygrywa. Gra lasso i podkowa to podstawa zachodnich imprez w stylu western. Bez nich nie ma udanej imprezy. Nie zapomnijmy o  zaopatrzeniu się we wszystkie potrzebne elementy potrzebne do tego rodzaju zabawy.

Read More