gru 6, 2013

Posted in Imprezowe gry wieloosobowe

Karaoke dla wszystkich

Śpiewać każdy może, wiemy o tym doskonale. Oczywiście nie wszyscy lubią prezentować swoje solowe umiejętności przed całą grupą, choćby nawet najlepszych przyjaciół. Można mieć ku temu wiele powodów, najbardziej popularnym jest ten, że nie ma się po prostu idealnego głosu czy też słuchu. Niemniej jednak jeśli zbierze się wystarczająco duża grupa osób, mogą one śpiewać wszystkie. Nieustanną popularnością jako imprezowe gry cieszy się karaoke. To gra, która nigdy się nie starzeje i której nie da się nie lubić. Polega ona na tym, że na jakimś ekranie puszcza się słowa piosenki, jej linię melodyczną i zadaniem grupy jest śpiewanie tego utworu. Najczęściej wybiera się powszechnie znane przeboje po to, żeby wszyscy mieli okazję je zaśpiewać. A przecież najbardziej znane hity podrywają do tańca, w związku z czym gra w karaoke bardzo często przeradza się potem w imprezę taneczną.

Karaoke to takie gry na imprezę, które można stworzyć w bardzo prosty sposób. W chwili obecnej w Internecie znaleźć da się wiele utworów przygotowanych już właśnie bezpośrednio pod karaoke. Da się również kupić całe płyty, które zawierają mnóstwo piosenek przygotowanych pod śpiewających. Bardziej profesjonalne zestawy gier są propozycją dla tych, którzy chcą na przykład śpiewać do mikrofonu. Da się bowiem kupić takie karaoke, które ma dołączony mikrofon i na ekranie pojawia się informacja, czy śpiewa się w odpowiednim tempie, z odpowiednią wysokością dźwięku etc. To już bardziej zaawansowana gra, ale cały czas sprawiająca bardzo wiele radości.

Read More
paź 15, 2013

Posted in Imprezowe gry wieloosobowe

Gra imprezowa na konsolę/playstation

playstationOrganizacja imprezy wbrew pozorom nie jest taka łatwa. Trzeba zadbać o dobre jedzenie, muzykę i odpowiednią rozrywkę dla wszystkich gości. Tylko wtedy impreza będzie w pełni udana, a nasi goście będą ją mile wspominać. Jedną z ciekawszych gier jaką można wykorzystać na imprezach jest gra Evergreen. Gra współgra z konsolą PlayStation i można ją kupić za około sto złotych. Oddzielnie kupuje się mikrofony do tej gry. Mając Xboksa lub tylko komputer również można znaleźć grę w tej wersji. Gra sprawdzi się na imprezie bezalkoholowej jak i alkoholowej.

Read More