gru 28, 2015

Posted in Imprezowe gry alkoholowe

Imprezowa pijacka barowa ruletka

Imprezowa pijacka barowa ruletka

Wznoszenie toastów w staropolskim zwyczaju nie jest dla każdego atrakcyjne. Jeśli Wy też tak uważacie, a przynajmniej lubicie próbować nowych rzeczy, to imprezowa pijacka barowa ruletka czarna jest tym czego szukasz. To idealny gadżet na każdą okazję.

Imprezowa ruletka przypomina w wyglądzie tradycyjną ruletkę spotykaną w kasynach. Jednak znacznie się różni w zasadach gry. Tutaj, nikt nie przegrywa. Można wymyślić zasady, by do każdego kieliszka nalać inny alkohol lub ten sam alkohol w różnych ilościach. Jest to fantastyczny gadżet do rozkręcenia każdej imprezy. Imprezowa ruletka może być także idealnym pomysłem na prezent na osiemnastkę, wieczór kawalerski, a także upominek z każdej innej okazji, na której można świętować napojami z procentami.

W zestawie znajduje się 16 kolorowych kieliszków imitujących numerki z ruletki. Jeśli jedna z dwóch kulek wskaże na konkretny kieliszek, uczestnik gry musi wypić jego zawartość. Z takimi zasadami, aż chce się grać. A chętnych do zabawy na pewno nie będzie brakować.

Gadżet w szczegółach:
– zestaw składa się z 16 kieliszków, koła ruletki oraz dwóch metalowych kulek
– średnica ruletki: 30 cm
– wysokość kieliszków: 4,5 cm

Read More